Lurrose 6pcs Количка за Нокти Датотеки двострано не ' Рѓосувачки Челик, Нокти Датотеки Преносни Нокти Алатки (Сребро)
  • Ново

Lurrose 6pcs Количка за Нокти Датотеки двострано не ' Рѓосувачки Челик, Нокти Датотеки Преносни Нокти Алатки

DEN 208.56

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направени од премиум материјалот за трајни и практична употреба.Уникатен дизајн го прават тоа може да брзо, лесно обликот на вашите нокти.Направете вашиот ноктите убава и чиста.Убав подарок избор за пријатели и членови на семејството.Исто така, може да биде клучна синџир pendant.Добар асистент во вашиот секојдневен живот.Топло Совет : Почитувани купувачот, Поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење и слично, може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.