Косата Detangling Четка - Vented Дизајн Detangling Hairbrush и Широк Заб Чешел за Жени, Деца, Влажно, Суво, Кадрава - Минимизирање на Губење на Кршење, Сплит-Завршува – се Дојде со 3 Али?
  • Ново

Косата Detangling Четка - Vented Дизајн Detangling Hairbrush и Широк Заб Чешел за Жени, Деца, Влажно, Суво,

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

????ЛЕСНО да се ОТСТРАНИ ЈАЗЛИ и TANGLES БЕЗ БОЛКА????оваа detangling четка има облик на конус долго & кратки влакна, кои работат ефикасно да се одвојат коса странично наместо надолу.Додека нормална коса, четки работат против косата, нашата коса detangler ќе се направи подобро, тогаш се изедначи вашата кадрава коса и masssage вашиот скалп. ????ВРЕДНИ & ПОСТАВЕН СЕТ????оваа packge е sepcially наменета за жените од сите возрасти, која вклучува 1 x ергономски дизајниран detangler четка, 1 x широк заб чешел и 3 x алигатор стил sectioning клипови, сите предмети мора коса салон за квалитет.Се инвестира во премиум коса detangler четка и да се направи косата полесно од било кога. ????ЗАШТИТА на ГЛАВАТА и ПОМОГНЕ на РАСТОТ на КОСАТА????оваа detangler коса четка ќе се помогне да се минимизира кршење и губење на косата & подели завршува.Ќе видите помалку и помалку влакната лево на четка или подот.Повеќе importanly,нема повеќе солзи, вреска од вашите деца, тоа е многу usrful деца коса четка. ????ПОГОДЕН за СИТЕ ПОД КОСАТА ВИДОВИ????права или кадрава, влажно или суво, тенка коса е, исто така се претпочита.Идеален за мажи, жени и родители кои имаат потреба деца четка за кадрава коса, Нема Болка на сите.Плус, да не го остави дома без овој компактен патување коса четка, ќе треба цело време. ????РАСИПАТ ВАШИТЕ најблиски Со DETANGLE ЧЕТКА????тоа ќе дојде во делукс подарок пакет, тоа е совршен подарок за девојка, сопруга, ќерка, сестра.Секоја коса четка нуди 30 дена за враќање на пари и 100% задоволство услуга.Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе, во рок од 24 часа, организира целосна наплата или замена без било какви прашања праша.