CHUNSHENN Висока Јачина Пневматски Шрафцигер, Индустриски Одделение Рака Алатка Пневматски Воздух Серија Мултифункционален и Ергономски Пневматски Додатоци
  • Ново

CHUNSHENN Висока Јачина Пневматски Шрафцигер, Индустриски Одделение Рака Алатка Пневматски Воздух Серија Мултифункционален

DEN 2789.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Индустриски одделение задебелена термичка обработка цилиндар.Носат-отпорни, ножеви, висока јачина и долготрајни моќ.CNC струг производство, двојно-извртување, силна вртежен момент.Индустриски одделение завршувањето на увезени роторот.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања може да имате.Ние ќе се вратам на вас како е можно ние може.