ToughBuilt - Техничар 10 Џеб Торбичка (Голема) - 15 Џебови & Циклуси, 3 Прилагодливи Џебови, Долг/Краток Алатки, Holster Додатоци, Мулти-Алатка Организатор (ClipTech ™ Центар & Ремени)
  • Ново

ToughBuilt - Техничар 10 Џеб Торбичка (Голема) - 15 Џебови & Циклуси, 3 Прилагодливи Џебови, Долг/Краток Алатки,

DEN 1101.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ТЕШКИ - Носи и штити сè што ви треба.Тешко шест слој за изградба и тешки-должност занитвам засилување им овозможува на овој сигурен алатка торбичка да го издржат најмногу ригорозни услови за работа.ФУНКЦИОНАЛНИ - Ова торбичка има 3 единствени, прилагодливи централна џебови со bottoms кои може да бидат обезбедени затворен за клешти или отворена за подолго tools да се откажам иако.Тоа, исто така, вклучува 6 по мера одговара со шрафцигер циклуси, лаптоп џеб, лента мерка клип и молив џеб.Работи одлично сам или го подобрува било toolbelt.РАЗНОВРСНА - Нашиот патентиран Clip Tech ™ Центар им овозможува на торбичка да клип и исклучува каква било појас па тоа се врши само тогаш кога е потребно или кога тоа е единственото нешто што ви треба.САД КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТОТ - Tough Built производи се дизајнирани, конструирани, тестирани, и прегледани во САД да се обезбеди висок квалитет.Можете да бидете сигурни дека сте добивање на најтешките торбичка на пазарот.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА Изработени од квалитетни материјали и изградена на последните години во областа.Тоа стои до некои од најтешките средини.Покриен со нашите ограничени доживотна гаранција на оригинални набавувачот против дефекти во материјалот или изработката.