CYHO се Користи Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Вила;ученичкиот Дом;Бања;Сместување;Поднесување Куќа;Travel;Екскурзија, 205x70(MM), Сина, 2 (Проекти) Четка за заби Скла
  • Ново

CYHO се Користи Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Вила;ученичкиот Дом;Бања;Сместување;Поднесување Куќа;Travel;Екскурзија,

DEN 279.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, направени на подебел материјал, и има подолг рок услуга живот.Складирање кутија со капак, прашина-доказ и загадувањето на околината-доказ, поздрав.Овој производ е направен од внимателно избраните материјали, кои се еколошки и здрави, и да се грижи за здравјето.Четка за заби складирање кутија може да се сместат четка за заби одделно, чиста и хигиенски исправна.Четката за складирање кутија е мал и исклучителна, оставајќи вашиот патувањето полесно.