Лист-Форма Сапун Јадење Кутија За Сапун Носителот На Мозоци Рек - V Облик На Устата Канализација Тоалет Сапун Кутија За Слободни Стои Вшмукување Чаша Патување Бања A
  • Ново

Лист-Форма Сапун Јадење Кутија За Сапун Носителот На Мозоци Рек - V Облик На Устата Канализација Тоалет Сапун

DEN 518.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

-Објектот име : Сапун Држачот. -Боја : Розова,Сива,Сина. -PP материјал : еколошки, невкусна, долгорочна употреба. -Креативни lotus leaf дизајн : V облик на устата канализација, нема вода акумулација. -Стои сапун сад, се попогодни за пристап.Пакет ЛИСТА : 1*сапун dish Scope на примена : купатило, кујна, балкон, итн.Боја : Розова,Сива,Blue Material : plastic Item име : Сапун Holder Feature : -НП материјал : еколошки, невкусна, долгорочна употреба-Креативни lotus leaf дизајн : V облик на устата канализација, нема вода акумулација-Стои сапун сад, се попогодни за пристап.