Weaver Кожа Продиџи Оригинални Спортски Чизми
  • Ново

Weaver Кожа Продиџи Оригинални Спортски Чизми

DEN 1640.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Висока-перформанси спортски чизми се изведуваше со Динамичен Прашка Систем кој овозможува супериорна поддршка и заштита на suspensory тетивите и лигаментите.Нашето истражување и развој тим отиде и над се да се осигура дека двете заврши и прашка беа наменети само право да се обезбеди совршено се вклопуваат за коњите нога.Fetlock обемот : 12"; Подигање висина : 11".Одржување на потребите на перформансите на коњи во умот, го изградивме овие чизми од најдобрите материјали за максимална шок-апсорпција да помогне во спречување на повреди и се прошири конкурентна кариера.Карактеристики форма-фитинг, шок-апсорбирање на ЕВА пена дизајн со neoprene лагер и широк обврзувачки за сит се вклопуваат кои во комбинација со darted рабови се задржи нозете се ослободи од нечистотијата.Weaver Продиџи Перформанси Чизми 2 Пакет со високи перформанси спортски чизми се изведуваше со Динамичен Прашка Систем кој овозможува супериорна поддршка и заштита на suspensory тетивите и лигаментите.Нашето истражување и развој тим отиде и над се да се осигура дека двете заврши и прашка беа наменети само право да се обезбеди совршено се вклопуваат за коњите нога.Ние кријат различни индустриски професионалци и широк спектар на коњи да се изврши часови и часови на тестирање за да фино местење на дизајн.Одржување на потребите на перформансите на коњи во умот, го изградивме овие чизми од најдобрите материјали за максимална шок-апсорпција да помогне во спречување на повреди и се прошири конкурентна кариера.Карактеристики форма-фитинг, шок-апсорбирање на ЕВА пена дизајн со neoprene лагер и широк обврзувачки за сит се вклопуваат кои во комбинација со darted рабови се задржи нозете се ослободи од нечистотијата.Ергономски дизајн им овозможува на говорница да се движат слободно, обезбедување на вашите коњите партнер со крајна заштита од повреда.Answer : ___________________________ Note : Сите чизми примени во овој 2 Пакет се етикетирани како Пред чизми.Тие може да се купат и да се користат како Hind сет.За hind поставите ве молиме да набавите една големина поголема од собата, се користи за пред.Големина Големи : Fetlock обемот : 12"; Подигање висина : 11".