Основни 1PC Виткање Силикони Миленичиња Куче Род Носителот КУТИЈА Преносни Патување Преносни Патување Чаши за Секој Кат ФИДЕР за Хранење ПРИБОР Сад, 21 Перат
  • Ново

Основни 1PC Виткање Силикони Миленичиња Куче Род Носителот КУТИЈА Преносни Патување Преносни Патување Чаши за

DEN 2208.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Точниот износ за мали миленичиња, спречување на нив од јадење или јадење помалку.Il suffit de ле rincer данс de l ' eau propre ou de la frotter doucement avec он chiffon doux.Ne pas frotter форт à l'extérieur.Жив боја го стимулира вашето домашно милениче апетитот и ги прави да уживаат во вечерата повеќе.