uxcell Лемење Железо Стојат 12.6x9x2cm Мултифункционален Лемење Железо Држачот за Топол Воздух Лемење Станица Железо
  • Ново

uxcell Лемење Железо Стојат 12.6x9x2cm Мултифункционален Лемење Железо Држачот за Топол Воздух Лемење Станица

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Додека совет може целосно да го контактирате лемење заеднички, топлина може да се префрли.Тежина : 168g.79 инчи (L*W*T).Железо држачот за безбедно одржување на песна, исто така, помага да се заштити од случаен контакт со топла пегла.Benchtop Лемење Железо Стојат обезбедува безбедно место за да го поставите вашата топла лемење железо, лесно да собрание.79 инчи (L*W*T).Здрав железо застане за да може ефективно да се заштити од железо се пеглаат на висока температура или на железо совети напуштањето на земјата, да се обезбеди заварување безбедност и штити совет.Железо држачот за безбедно одржување на песна, исто така, помага да се заштити од случаен контакт со топла пегла.Benchtop Лемење Железо Стојат обезбедува безбедно место за да го поставите вашата топла лемење железо, лесно да собрание.Фиксна Елемент : Подобрување на вашиот DIY способност.Железо држачот за безбедно одржување на песна, исто така, помага да се заштити од случаен контакт со топла пегла.Кога заварување, не се применуваат премногу притисок, инаку совет ќе бидат оштетени.Benchtop Лемење Железо Стојат обезбедува безбедно место за да го поставите вашата топла лемење железо, лесно да собрание.Лемење Железо Носителот : Двојна заштита и мулти-функција.Интегрирани, целосно ограден стојат обезбедува безбедно место за одмор лемење железо помеѓу активно да се користат.Фиксна Елемент : Подобрување на вашиот DIY способност.Основната Големина(Прибл.Benchtop Лемење Железо Стојат обезбедува безбедно место за да го поставите вашата топла лемење железо, лесно да собрание.Здрав железо застане за да може ефективно да се заштити од железо се пеглаат на висока температура или на железо совети напуштањето на земјата, да се обезбеди заварување безбедност и штити совет.Интегрирани, целосно ограден стојат обезбедува безбедно место за одмор лемење железо помеѓу активно да се користат.Benchtop Лемење Железо Стојат обезбедува безбедно место за да го поставите вашата топла лемење железо, лесно да собрание.Метална база за стабилност и издржливост. 1 x Жешко Железо Држачот.Интегрирани, целосно ограден стојат обезбедува безбедно место за одмор лемење железо помеѓу активно да се користат.Здрав железо застане за да може ефективно да се заштити од железо се пеглаат на висока температура или на железо совети напуштањето на земјата, да се обезбеди заварување безбедност и штити совет.