Обновливи Ручек Торба, Водоотпорен Изолирани Бенто Кутија Кулер, Tote Чанта Сад Жени - Ручек tote за Жени, Деца, Студенти
  • Ново

Обновливи Ручек Торба, Водоотпорен Изолирани Бенто Кутија Кулер, Tote Чанта Сад Жени - Ручек tote за Жени, Деца,

DEN 280.32

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

❤МАТЕРИЈАЛ - Супер изолирани внатрешна алуминиумска фолија може да се задржи вашата храна остане топло/ладно/свежо повеќе од часови , водоотпорни, лесно да се чисти BPA free. ❤БЕЗБЕДНО и ОБНОВЛИВИ - Ова ручек торба е храна-сигурен, 100% не-токсични, влага доказ, абразивни отпорни и анти-corroding, кои ви обезбеди долготрајна употреба.Покрај тоа. ❤ Прилагодливи КАПАЦИТЕТ - Димензија : 7.9 Lx5.0 W x7.9 H инчи, со надградена подолг рачка.Погодни за работа оброци, пикник јадења, скара на отворено, исхрана управување или дрога складирање.Исто така, може да се користи како складирање торба, дребулии торба или шопинг торба. ❤МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Ова обновливи платно tote кеси обезбеди привлечни и лесни решение за многу складирање потреби.Тоа е модерен начин за да го носат оброци, грицки, пијалоци, пијалоци за жени, мажи и деца. ❤ SERVICE GUARANTEE - 100% гаранција за ВРАЌАЊЕ и ЗАМЕНА се нудат во рок од 90 дена од купувањето.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се реши во рок од 24 часа.