Bananya Ручек Кутија за Девојки со Прилагодливи Рамо, Рака, Dual Прегради, & Банана Патент се Повлече - Симпатична Училиште Девојки Ручек Торба
  • Ново

Bananya Ручек Кутија за Девојки со Прилагодливи Рамо, Рака, Dual Прегради, & Банана Патент се Повлече - Симпатична

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗА ДЕЦА на ВОЗРАСТ од 6+ - Трајни доволно да трае целата учебна година и со лесно да се избрише пред површината, тоа е одличен додаток за назад на училиште со Bananya ранец и училишни материјали.Тоа е отпечатена на сите со над Bananyas од најпопуларните Јапонски Аниме ТВ серија, и тоа е двојно прегради - секој со лесно zip затворачи.ИЗДРЖЛИВИ МЕКА BANANYA РУЧЕК ТОРБА СО ПРЕДНИОТ ЏЕБ – Оваа симпатична, уникатен Bananya мека ручек торба има патент затворање и е изолирана да се задржи свежа храна.Децата можат да го носат овој ручек кутија со врвот рачка или со прилог прилагодливи рамо, рака за рака-бесплатно патување до и од училиште.Оваа симпатична ранец го прави голем дар за Bananya фанови кои сакаат да се издвоите од толпата.Мекото банана патент на предната страна џеб повлечете го прави лесно да се отвораат и затвораат.Мекото банана патент на предната страна џеб повлечете го прави лесно да се отвораат и затвораат.СОВРШЕН ЗА ДЕЦА КОИ САКААТ BANANYA– Оваа симпатична ранец го прави голем дар за Bananya фанови кои сакаат да се издвоите од толпата.Одлична за правење на училиште полесно со нивните омилени ликови од нивна страна, но исто така се идеални за пакување закуски за патувања и излети.ПРИЛАГОДЛИВИ РАМО, РАКА & БАНАНА ПАТЕНТ се ПОВЛЕЧЕ – Децата можат да го носат овој ручек кутија со врвот рачка или со прилог прилагодливи рамо, рака за рака-бесплатно патување до и од училиште.