Светлосна Лента, 5V 1200Lm Usb Напојување Тв Светлина Лента 4 Осветлување Режим 16 Видови Боја за во Живо Позадина Ктв Барови за Домашна Декорација(5M 90LED)
  • Ново

Светлосна Лента, 5V 1200Lm Usb Напојување Тв Светлина Лента 4 Осветлување Режим 16 Видови Боја за во Живо Позадина

DEN 2385.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да го контролирате светлина прекинувач, боја, светлина, режим, RGBW боја. USB напојување, тоа може да се напојува преку мобилен моќ, лаптоп, мобилен телефон полни главата, лесен за користење, опремени со мобилни моќ.Ве молиме да ја исчистите површината пред да го инсталирате LED ТВ позадина светлина.Погоден за јадење надвор, патуваат, кампување, итн. Мини светлина лента има моќна функција со 24‑клуч со далечински управувач.Различни начини на осветлување и светлината ќе ги задоволи вашите потреби за осветлување во различни сцени.Ве молиме да ја исчистите површината пред да го инсталирате LED ТВ позадина светлина. Поврзете го USB напојување за да го вклучите светлото, и да ги поврзете со лаптоп, мобилен моќ, мобилен телефон полни главата, автомобил полнач, итн.