Раскошен Дом 72-4001B (Црна) 3 Главата на Подот Светилка, LED Светло со Прилагодливи Оружје, Допрете го Прекинувачот и Dimmer, 10x10x69
  • Ново

Раскошен Дом 72-4001B (Црна) 3 Главата на Подот Светилка, LED Светло со Прилагодливи Оружје, Допрете го Прекинувачот

DEN 1675.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЕНЕРГЕТСКИ-ЕФИКАСНИ LED ОСВЕТЛУВАЊЕ - Заличи вашиот простор со оваа модерна-дизајн 3 светлина светилка која го става надвор до 1100 lumens и 15.5 W максимум wattage капацитет.Не-заменливи LED светилки може да трае до 30.000 часа, обезбедувајќи ви долга-трајни и енергетски ефикасен начин да го осветлат твојот дом.ФЛЕКСИБИЛНИ ФУНКЦИОНАЛНОСТ - Ова 3 чело светилка карактеристики здрав и bendable gooseneck цевка оружје кои има лесен допир контролирани on-off копче и затемнување switch за погодност.Оваа светилка, исто така, има 4-осветлување режими (многу ниска осветленост, ниско ниво на осветленост, средна осветленост, и висока осветленост), па тоа никогаш не било полесно и поудобно да ја прилагодите светлината точно каде и како треба тоа во вашата дневна соба, спална соба, или dorm соба!.СТИЛСКИ ФОРМА И ФУНКЦИЈА - Овој уникатен мулти-раководител светлината тела дава вашиот простор модерна работ додека сеуште обезбедување на голема осветлување.Стилски и практично, оваа светилка е совршен за студенти, работни средини и читање дупки.ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ - Ова ламба има железо метално тело и пластични глави.Максималната висина на 69" x 10" Дијаметар пондерирана база.Секоја рака се 13" долго со секоја светилка главата во 3.5" со дијаметар. 70" долга црна кабелот. 100-240 напон Боја : Црна.Подобрување на вашиот дом и да им даде на вашиот простор некои талент со оваа современа и елегантни подот светилка со Раскошен Дом.Оваа напорно светилка емитира до 1100 lumens на енергија LED светло.Својата 3-рака прилагодливи, gooseneck дизајн, лесен допир-чувствителни копчето и dimmer префрлете се донесе светлина во право, каде што треба тоа.ВАЖНО : Избегнувајте купување на фалсификувани производи и transacting со неовластено продавачи.Се погледне за нашето лого на пакувањето за секој еден од нашите производи.Раскошен Дом е посветена на обезбедување на купувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на нашето целата линија на производи, кои ние се обезбеди со примена на ригорозна Контрола на Квалитетот на процесот.Раскошен Дом е регистрирана трговска марка заштитена од САДПравото на трговска марка и ќе биде енергично ја бранеше.