Lroveb Електрична Четка за заби со 8 Четка Глави 5 Начини за Чистење Однапред, и CleanCare Батерија Електрична четкичка за Заби за Мажи и Жени-Свеж Здив и Поздрава Насмевка (A
  • Ново

Lroveb Електрична Четка за заби со 8 Четка Глави 5 Начини за Чистење Однапред, и CleanCare Батерија Електрична

DEN 411.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【5 ПЕРСОНАЛНИТЕ РЕЖИМИ ; МОЌ ПОТСЕТНИК 】Електрични четки за заби поддржува 5 начини : Чистење,полирање,Бела, Gumcare и Scnsitive со обратен фреквенцијата за распуштање на површинските дамки.【8 ЧЕТКА ГЛАВИ ТРАЕ 2 ГОДИНИ】 Електрични четки за заби доаѓа со 7 замени четка за заби главата(вкупно 8 четка глави) . · 【Услуги】 : Ние сме посветени на обезбедување на сите клиенти со високо квалитетни производи и 100% задоволително шопинг искуство.Функција : 【8 ЧЕТКА ГЛАВИ ТРАЕ 2 ГОДИНИ】 Електрични четки за заби доаѓа со 7 замени четка за заби главата(вкупно 8 четка глави) .Апсолутно идеален choise за сите вас.Целиот четка за заби може да биде безбедно печете со вода. 【32000 VPM ВИСОКИ ВИБРАЦИИ】Батерија електрична четка за заби со напредната висока технологија обезбедува 32,000 висока-брзина на вибрациите во минута ефикасно да се разјасниме дамки! 10 X Чистење Ефект отколку прирачник четка за заби и 5 X од обичните Моќ електрична четка за заби.Апсолутно идеален choise за сите вас.Целиот четка за заби може да биде безбедно печете со вода.Батерија Sonic четка за заби доаѓа со полнење преку USB кабел(Ротирачки дното)за полнење насекаде.На електрична четка за заби е IPX7 стандард.Батерија Sonic четка за заби доаѓа со полнење преку USB кабел(Ротирачки дното)за полнење насекаде.Било какви проблеми со овој сина перика, ние обезбеди Враќање и Замена.Тоа е најдобар избор како подарок за вашата мајка, жена, девојки на роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, ноќта на Вештерките, или други фестивали. 【 СОВРШЕН ПАРТНЕР ЗА ПАТУВАЊЕ】 - Трае најдолго 180 дена по само 5 часа за целосно полнење. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】 : да се Даде на тоа да роднини, пријатели и соработници и споделување на голем четкање искуство со нив Спецификација : Производ стандардна конфигурација : четка главата + прирачник + случаен скриени полнење кабел на дното 1.

Product standard configuration:
brush head + manual + random hidden charging cable at the bottom
1. Random hidden charging cable at the bottom, gold-plated buttons, :
2. Imported food-grade brush, anti-falling, anti-scattering, rounding process treatment :
3. Five vibration modes (cleaning mode, polishing mode, whitening mode, Gumcare mode, Scnsitive mode) :
4. The whole body is IXP7 watertight design, the body can withstand water washing and foaming, and can be put into the water for a short time without affecting its performance. :
Product Inclusion:
Electric Toothbrush x1;Brush head x 8;Random hidden charging cable at the bottom x1