Alphacool 17250 Eiszapfen Аглеста Адаптер двојно-45° rotatable G1/4 Надворешниот Нишка за G1/4 Внатрешната Нишка - длабоко Црна Вода за Ладење Фитинзи
  • Ново

Alphacool 17250 Eiszapfen Аглеста Адаптер двојно-45° rotatable G1/4 Надворешниот Нишка за G1/4 Внатрешната Нишка

DEN 1651.20

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип На Производ : .Технички Детали : .Димензии : .Обемот на Испорака : .Компатибилност : .Alphacool е Eiszapfen Конектор Серија е high-end извршување на овие испробаните и вистински конектори!Секој услов вие би можеле да имаат на конекторот е исполнет со оваа серија : highflow, форма, обработка и боја.Одбивањето да се доведува во развој и производство има направено Eiszapfen серија во она што е.Компонентите се достапни во брилијантен хром или длабоко, мат црно, кој одлично ќе се вклопи во било кој систем.Посебна постапка се врзува надворешниот слој цврсто на површината, подобрувањето на долговечноста на интензивни бои и спречување на било chipping или пилинг на кожата.Секој конектор сега има Alphacool логото, кое заедно со својата карактеристична форма прави непогрешлив!Секој гледа за цветен опции има нив се : O-прстени во пратката доаѓаат во три бои.Со достапни на УВ-светлина опција, тие дури и ќе светне во соодветните боја.Модел : Двоен Агол од 45° степени Адаптер Овој адаптер има две 45° агли.Адаптерот е rotatable помеѓу секој аглеста агол.Едната страна има rotatable ¼ "надворешен навој нишка и другата страна има ¼" внатрешната нишка.Овој адаптер е корисно за тешко да се постигне места.Технички Карактеристики : Материјал : Месинг Боја : Длабоко Црна Димензии : Должина : 41,5 мм Дијаметар : 18,5 mm Обемот на Испорака : 1x Alphacool Eiszapfen аглеста адаптер двојно-45° rotatable G1/4 надворешниот нишка за G1/4 внатрешната нишка - длабоко црна.