Shineweb Decal Автомобил Двојно Коњ Автомобил-Стил, Винил Налепница 15cm х 4.5 cm Возило Тело Прозорец Рефлексивни Decals Налепница Оркестарот - Црна
  • Ново

Shineweb Decal Автомобил Двојно Коњ Автомобил-Стил, Винил Налепница 15cm х 4.5 cm Возило Тело Прозорец Рефлексивни

DEN 41.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практична настава : Двојно коњ дизајн автомобил налепница, уникатен и стилски.Домашно МИЛЕНИЧЕ материјал : налепница е направен од високо-квалитет милениче материјал, кој може да биде цврсто прикачен на автомобил и не е лесно да падне; Водоотпорни, лесно да се отстрани, откине без да остават траги.Едноставна операција : одберете позицијата што сакате да го залепите, избришете ја чисти, а потоа откине назад на налепницата на паста.Мулти повод за употреба : може да се користи за страна на прозорецот, заден шофершајбната, од страна на, предниот или задниот дел на автомобилот и во други делови на декорација автомобил.Практичен подарок : едноставен и модерен автомобил налепници се најдобрите подароци за семејството и пријателите на родендени, забави или други прослави.Спецификации : Двоен коњ дизајн автомобил налепница, уникатен и стилски.Водоотпорен и заштита од сонце, декорирање на вашиот автомобил за долгорочно.Украсете го вашиот автомобил, прозорец, лаптопи, ѕидови и сите други рамни мазна, чиста површина.Висок stickiness, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Тип : Автомобил Налепница Материјал : ПЕТ Карактеристики : Коњ Дизајн, Рефлексивни, водоотпорен, Автомобил Оркестарот Големина : 15cm х 4.5 cm/5.91" x 1.77" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Налепница.