AVERY Голема Табот Insertable Екстра Широк Dividers, 8 Multicolor Јазичиња (11222)
  • Ново

AVERY Голема Табот Insertable Екстра Широк Dividers, 8 Multicolor Јазичиња (11222)

DEN 71.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Екстра широк dividers кои нудат поголема јазичиња безбедна инсерти и засилен дупки.Dividers се прошири надвор лист заштитници така можете да пристапите делови лесно.Голема Табот дизајн обезбедува 1. 5 пати повеќе простор пишување.Табовите се задржи внесува безбедна, па тие не ќе падне.Издржливи засилен дупки.Организирање на белешки, документи и повеќе со Avery Голема Табот dividers за 3 прстен врзива.Телото на секоја divider е направен со бела хартија и на јазичиња се изградени од издржлив, јасно пластика за да ја издржат секојдневно носат и солза.Секој пластични табот вклучува лесен пристап слот, така што внесува може да планирам додека во безбедна алинеја точка гарантира дека вметнете остануваат затворени во место.Чувајте ги вашите датотеки се организирани со Avery Голема Табот врзивно dividers со јасни insertable јазичиња, бела хартија и солза-отпорни ламинат дупки Екранот 50% повеќе информации со пошироката Голема Табот insertable табот дизајн отколку со стандарден insertable divider јазичиња (некој внесува вклучени) Секој 3-прстен врзивно divider табот се одликува со лесен пристап слот како и безбедна точка точка за да ја заклучите внесува во место Лесно да креирате сопствени рецепт dividers, фото албум dividers и предмет dividers за 3 прстен врзива со слободни шаблони и софтвер со посета на Avery сајт Позелени избор - содржи 20% postconsumer рециклираната содржина.