Gilbert Клуб Подигање Торба - Морнарица
  • Ново

Gilbert Клуб Подигање Торба - Морнарица

DEN 528.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Внатрешен џеб, за mouthguard или скапоцености.Страна шише за вода џеб.Дизајнирано за да се задоволат барањата на Клубот/Училиште играчи на сите нивоа.Издржливи Полиестер Twill.H : 37cm x W : 17cm x D : 13cm.Keep вашите валкани, влажни чизми се одвои од останатиот дел од вашата торба комплет со овој трајни морнарица го подигнете торба со Gilbert.Тоа исто така може да се користи по некоја особено неуредна натпревар или тренинг да работи со влажна облека.Надвор јамка овозможува виси до сува или приложување на надвор од вашата торба комплет.Го прави голем дар за колеџ играчи или како придружник на вашата следна нов пар на чевли.