ПИЛОТ FriXion Clicker Erasable, Refillable & Стигнале Гел за Пенкала со Мастило, парична Казна Точка, Црно Мастило, 12-Pack (31450)
  • Ново

ПИЛОТ FriXion Clicker Erasable, Refillable & Стигнале Гел за Пенкала со Мастило, парична Казна Точка, Црно Мастило,

DEN 974.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПИЛОТ FRIXION CLICKER : Ова пенкало е комбинација на леснотијата на стигнале пенкало со Пилотот erasable термо-чувствителни гел мастило.Не се носат или солза, па можете да ги избришете грешка-freequot; пишување искуство.Идеален за бизнис професионални совршен за правење нацрти, уредувања, листи и белешки.Енергична, erasable Fri Xion гел мастило - сега стигнале, со клип-акција retraction и пенкало врвот гумичка.Се избрише и да се преработи постојано без оштетување на документи нема да носат или солза.Пенкало, Стил : Стигнале Мастило Бои : Црна.Неограничен број на не-overs ви овозможи да пишуваат, да се избрише, и преработи постојано без да се оштети вашите документи.На гумичка совет нема да носат надолу или да ја напуштат crumbs зад себе.Никој не ќе го знаат тоа не беше совршен прв пат!.Fri Xions мазна, без грешка пишување бенефиции наставници, ученици, родители и професионалци слично.Fri Xion Erasable Пенкала се достапни во разни шарени бои и точка големини кои се одлични за правење листи и престојуваат организирани.Fri Xion нуди повеќе од молив некогаш може!.