Мали Изолирани Ручек Торба, Мини Термички Преносни Кулер Ручек Кутија Tote со Двојна Патент Затворање на Мажите и Жените, Сина
  • Ново

Мали Изолирани Ручек Торба, Мини Термички Преносни Кулер Ручек Кутија Tote со Двојна Патент Затворање на Мажите

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ИЗОЛИРАНИ & ТКАЕНИНА - Дебел поместена со ЈП пена, изолирани со СТП материјал, останува вашата храна во постојана температура за неколку часа.МАЛА ГОЛЕМИНА : 8.5" x 9.5" x 3.8" (L x H x W).Само доволно простор за да се задржи вашиот оброк контејнери и омилен оброк.ПРЕНОСНИ : Силен стисок се справи, лесен и компактен дизајн, совршено за вршење на ручек во канцеларија и на отворено.ИЗДРЖЛИВИ : Направен од 600 D висока густина полиестер, отпорни на абење и лесно да се чисти.На здрав две начин патент да те направи полесно да се поотворени и да го затворите ручек чанта.ПРЕДЕН ЏЕБ - на предниот џеб да задржи на копчињата, прибор и мирудии.Оди назад на училиште, канцеларија, или надвор да си играат со вашиот ручек, закуски, и пијалоци coolly чуваат во Tirrinia Ладилникот/Ручек Торба. 1. На ручек торба има 5.1 L внатрешниот простор, кој може да се одржи 1-2 компјутери повеќето од 3/2/1 за замрзнување храна контејнери(22oz-36oz), до 9 сода лименки(330ml), 3 шишиња вода(500 мл). 2. Силен стисок се справи со тока е монтажни, можете да го закачите на рамо, рака на ранец, briefcase, спортска торба или тра vel торба,.лесно да се носат. 3. Покрај тоа, изолирани ручек чантата, исто така, hhasave пред џеб, погодно за чување на салфетки, condiment пакети или често се-потребни елементи.Достапни во 7 бои.