Клип, Хартија Клип Носителот Хартија Клипови, Издржливи Метална Клипови Paperclips за Канцелариски Документ Хартија Ознака
  • Ново

Клип, Хартија Клип Носителот Хартија Клипови, Издржливи Метална Клипови Paperclips за Канцелариски Документ

DEN 167.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Посебни сончоглед форма дизајн го прави овие клипови уникатен и донесе многу забава.Постојат вкупно 10 парчиња на клиповите во еден сет кој можете да го користите за многу листови хартија.Сите хартија клипови се стави во мала кутија погодно за носење и чување.Површината на хартија клипови се заврши до electroplating која обезбедува убава боја.Овие убави хартија клипови се направени од високо квалитетна метал за издржливост.Карактеристики : Овие убави хартија клипови се направени од високо квалитетна метал за издржливост.Површината на хартија клипови се заврши до electroplating која обезбедува убава боја.Посебни сончоглед форма дизајн го прави овие клипови уникатен и донесе многу забава.Постојат вкупно 10 парчиња на клиповите во еден сет кој можете да го користите за многу листови хартија.Сите хартија клипови се стави во мала кутија погодно за носење и чување.Спецификација : Материјал : Метал Завршна Површина : Electroplating Дијаметар : 30мм / 1.2 во Количина : 10pcs Тежина : 33g / 1.2 оз(прибл.) Пакет листата : 10 * на Хартија Клипови Информации : 1. Ве молиме овозможи мали димензии грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.