Utoolmart Директно Рутер Јогурт, 1/4-Инчен месо тело 1/4-Инчен Сечење Кол Двојно Flute Карбид Рутер Битови, за Машини за Мелење Машина DIY Алатка, Црвена, 2 Компјутери
  • Ново

Utoolmart Директно Рутер Јогурт, 1/4-Инчен месо тело 1/4-Инчен Сечење Кол Двојно Flute Карбид Рутер Битови,

DEN 177.36

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Димензија】- сечење На дијаметар на овој директно рутер малку е 1/4-инчен и месо тело со дијаметар е 1/4-инчен. 【Материјал】- рутерот малку е направено на карбид материјал, силни и издржливи, има долг животен век.Висок квалитет карбид падна обезбедуваат супериорен отпорност на абење и остри рабови. 【Предност】- Директно појачани месо тело дава дополнителна сила и неспокојот намали, произведува мазна декоративни раб.Овој рутер малку е се карактеризира со поголема цврстина и подолг живот и резултира со убаво завршувањето на вуди парчиња по сечење. 【Апликација】- сите Намалувања композитни материјали, softwoods, иверица, hardwoods, стаклени влакна, и пластика, Особено за иверица, gcarbon влакна материјал, МДФ, итн. 【Примена Опсег】- Употреба на CNC и други автоматски рутери, како и рачен и пинг-монтирани преносни уреди.Utoolmart Директно Рутер Bits Features* Карбид падна двојно flute директно битови се дизајнирани да им даде одлични мазност на намалување и правилна сечење со минимални вибрации.* Такви делови се карактеризираат со висока цврстина и долг живот и резултира со убаво завршувањето на вуди парчиња по сечење.* Директно рутер битови се користат за да ги намали сите составот на материјалот, иверица, тврдо и иглолистен.* Употреба на CNC и други автоматски рутери, како и рачен и пинг-монтирани преносни уреди.* Ве молиме користете точни collet чак дека добро се вклопува со месо тело за намалување на провизиите и вибрации.* Кога алатката доаѓа тапи, се замени со нова, не продолжи да го користи алатка, со цел да се избегне кршење и наштети на несреќи.* Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани на сликите.Технички Параметри* Име на Производ : Директно Рутер Бита* Материјал : Зацементира Карбид* месо тело со Дијаметар : 1/4-инчен* Сечење Дијаметар : 1/4-инчен* Flute Број : 2* Боја : Red Package Содржина* 2 Парчиња x Директно Рутер Битови.