X-DREE 100 Парчиња Сребрен Тон Вилушка Тип на Не-Изолирани Терминали Жици Конектор 21mm(Terminali не isolati на forcella tipo Тон argento da 100 pezzi Connettore по cablaggio 21mm
  • Ново

X-DREE 100 Парчиња Сребрен Тон Вилушка Тип на Не-Изолирани Терминали Жици Конектор 21mm(Terminali не isolati

DEN 768.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Не-изолирани Терминали;Дизајн : Вилушка Тип.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕвонење.Вкупна Должина : 21mm / 0.83";Одговара Кабел Големина : 3.5-4mm.Тежина : 46g(Peso : 46g.Пакет Содржина : 100(+/-2%) x Не-изолирани Терминали(Contenuto della confezione : 100 (+/- 2%) x Terminali не isolati. 100 Парчиња Сребрен Тон Вилушка Тип на Не-Изолирани Терминали Жици Конектор 21mm Each вилушка терминал е свиткан и жица е butted.Оваа цвест може да не евентуално се отвори под нормални услови на стрес или жица се повлече.Дизајниран со целосна порта приклучните поврзување, одличен за тешко да се crimp солидна жици или заробени жици.Користи широко во машини, електрична енергија, железница, бродоградба, авијација, home апарат, компјутер или други автоматски опрема.опис на Spanish Terminali не isolati на forcella tipo Тон argento da 100 pezzi Connettore по cablaggio 21mm Nome prodotto : terminali не isolati, дизајн : tipo на forcella Materiale : metallo, colore : tono argento Lunghezza totale : 21 mm / 0,83' '; Misura cavo : 3,5-4 mm Peso : 46g Contenuto della confezione : 100 (+/- 2%) x Terminali не isolati.