Детска Зимска Beanie Шапка Шамија Поставен Симпатична Руно Наредени Шамија Топло Поврзана Pompom Beanies Капа за Бебе Момчиња Девојчиња
  • Ново

Детска Зимска Beanie Шапка Шамија Поставен Симпатична Руно Наредени Шамија Топло Поврзана Pompom Beanies Капа

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бебе девојка beanie е погодна за двете секојдневен носат во секојдневниот живот и отворено спортски активности : оди скијање, сноубординг, создаваат, уметничко лизгање и повеќе; исто Така, овој зимски капи за момчиња и девојки можат да бидат толку добри подароци за роденден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божик, Нова Година. 【Материјал】Поврзана зимска шапка е направен од 100% висок квалитет акрилик материјал.