Tiilan Нерѓосувачки Челик Бар Сапун Јадење, Одвод Сунѓерот Држачот за Туш, Када, Кујнски Мијалник
  • Ново

Tiilan Нерѓосувачки Челик Бар Сапун Јадење, Одвод Сунѓерот Држачот за Туш, Када, Кујнски Мијалник

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Издржливи : SUS на 304 нерѓосувачки челик материјал, здрав и rustproof.Сува Брзо : Мрежа дизајн помага одвод, сув сапун/сунѓерот брзо.Практична настава : Лак-форма дизајн престанува сапуни лизгање off.Хигиена : Лесен начин за чување на сапун, се чува чист и уреден.Примена : Тоа е се применуваат за различни големина на сапун/сунѓер.Пакет се вклучени : 1 x сапун чинија Топла потсетување : ве Молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници кои ќе ви помогнат да се реши тоа на било кој начин, ако имате било какви прашања или за било која причина не сте задоволни.