Фиока Рачки се Повлече Круг Кристално Стакло Кабинет Копчиња Кујната Кабинет Рачка,Фантазија Catriding Еднорог
  • Ново

Фиока Рачки се Повлече Круг Кристално Стакло Кабинет Копчиња Кујната Кабинет Рачка,Фантазија Catriding Еднорог

DEN 638.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО/3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално стакло, моделот е во внатрешноста на стакло, и тоа има 3 D визуелни искуства.Дршката е изработен од пластика, мала тежина, не боли раката,и завртки се од нерѓосувачки челик,не е лесно да ' рѓа.Повод : на копчиња погодни за украсување кабинет, кујната кабинет, бања кабинет, биро фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот, расадник и така натаму.Лесен за инсталација : Можете да ја завршите инсталацијата на се справува со вашето дете.Тоа е многу добра мебел измена активност за зголемување на родител-дете односи.