Машина Завртка Дел, Рамни Завртка Дел, Рѓа-Слободен Навој Fastener, Не се Лизга Површина Гипс Одбор за Дрво М5
  • Ново

Машина Завртка Дел, Рамни Завртка Дел, Рѓа-Слободен Навој Fastener, Не се Лизга Површина Гипс Одбор за Дрво

DEN 1058.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направена од 304 од не ' рѓосувачки челик обезбедување на сила, има здрав тело без rusting својства.Адаптерот е парче која оди помеѓу поединечните nutsert и носот на инсталација алатка.Тоа не е на алатката.Со отворен крај, мали прирабница, тркалезна дупка, навој внатрешниот ѕид и делумно анти-пропадна , ова рамна глава занитвам орев има добри перформанси на fastener функција.На занитвам завртка често е вграден во функција, како што слот, за да им помогне во затегнување на fastener.Постојат различни големини, М3, М4, М5, M6, М8, за избор, и тоа е нормално избран поради неговата ниска во споредба со други зрнести плодови.Опис : Со отворен крај и мали прирабница, ова рамна глава занитвам орев врши добро performanceof прицврстување.На занитвам орев често е вграден во функција, како што слот, за да им помогне во затегнување на fastener.Тоа е нормално избран поради неговата ниска во споредба со други зрнести плодови.Andthis слепи занитвам орев е парче која оди помеѓу поединечните nutsert и носот на инсталација алатка.Карактеристики : 1. Направена from304 нерѓосувачки челик обезбедување на сила, има здрав тело withno rusting својства. 2. Со отворен крај, мали прирабница, тркалезна дупка, навој внатрешниот ѕид и делумно анти-пропадна , ова рамна глава занитвам орев има добри перформанси на fastener функција. 3. Постојат различни големини, М3, М4, М5, M6, М8, за избор, и тоа е нормално избран поради неговата ниска во споредба со други зрнести плодови. 4. На занитвам завртка често е вграден во функција, како што слот, за да им помогне во затегнување на fastener. 5. Адаптерот е парче која оди помеѓу поединечните nutsert и носот на инсталација алатка.Тоа не е на алатката.Карактеристики : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Боја : Сребро Големина : М3, М4, М5, M6, М8(optional) Type : Рамна Глава Занитвам Ореви Објект Количина : 20pcs Пакет Тежина : 20-120g Пакет се Вклучени : 20 x Слепи Занитвам Ореви.