Слоан 3323183 S3323183, Црна
  • Ново

Слоан 3323183 S3323183, Црна

DEN 408.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вакуум прекинувач делува како еден начин вентил кој овозможува водата да тече надолу преку тоа, но нема да дозволи вода св да се врати.СЛОАН вентил висока назад притисок и вакуум прекинувач поправка комплет за сите СЛОАН flushometers.Овој комплет вклучува триење прстен, одбивни, и вакуум прекинувач вреќа.Вклучени компоненти : Рамна Вентил Вакуум Прекинувач.Пакет Димензии : 6.35 L x 3.555 H x 4.826 W (сантиметри).Опис на производот Слоан 3323183 Дел, Црно Од Производителот, без Оглед на вашите потреби и барања, Слоан ви нуди широк избор на решенија за исполнување на вашите вода конзервација и тоалетот потреби.