Enzotech Компресија Фитинзи за 1/2 x 3/4 Цевки (Сет од 2 Фитинзи)
  • Ново

Enzotech Компресија Фитинзи за 1/2 x 3/4 Цевки (Сет од 2 Фитинзи)

DEN 246.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сет од 2 Фитинзи со Никел Заврши.G1/4" Теми со О-прстен.За цевки со 1/2" Внатрешен Дијаметар и 3/4" Надворешниот Дијаметар.Висок Квалитет На Изградба. *Бидете сигурни да завртка јаката на монтирање надолу цврсто да бидете сигурни дека вашиот цевки не дојде лабава*. *Цената е за 2 Фитинзи* Овие компресија фитинзи од Enzotech функција G1/4" теми и се дизајнирани за употреба со 1/2" ID x 3/4" OD Цевки во PC Течност за Ладење на Системите.