SZG Морската Организмот Маса Светилка 2 Допирање на LED Ноќ Светлина Дома Соба Виножито Коњ Lampen Декорација Креативни Табела Светилки за Подарок
  • Ново

SZG Морската Организмот Маса Светилка 2 Допирање на LED Ноќ Светлина Дома Соба Виножито Коњ Lampen Декорација

DEN 551.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Слободен испорака на нарачки над CAD C$28. Моден иновативни уметничка атмосфера ноќни светлина дизајниран со голем број на 2 D графика, која нуди 3 D визуелен ефект; Уникатна светлосни ефекти и неверојатни оптички визуелна илузија дома декор светилка прави вашата соба повеќе интересно.Оваа 3 D dimmable светлина светилка може да се менува помеѓу 16 бои; можете да изберете различни режим и бојата во зависност од расположението или околината.USB БАТЕРИЈАТА и УПРАВУВАНА (БАТЕРИЈАТА НЕ се вклучени)?Креативни ноќ светлина може да се управува со USB и 3 x AA батерии, кој е многу удобен за вас да ги користите; USB кабел на оваа табела светлина, може да го приклучиш во лаптоп, десктоп, преносни моќ банка, USB адаптер за полнење.Чувствителни Далечински & Допир на Копче, можете да ги контролирате ноќ светлината од оддалечена од долги или допир се префрлат во рамките на вашата страна.Производ големина : висина 220 * ширина 130 * дебелина 4mm (вклучувајќи база, темата на крајот ја одредува висина и ширина на производот) Како Пријател кој се Плаши од Darkness3 D визија ефект, особено во темница или направете фотографија, визуелни возбудата ќе биде посилна!ПММА акрилик не е стакло, целиот одбор е солидна акрилик материјал.Силна, тешко, висока цврстина, не се кршливи, не ќе му наштети на детето.Многу ниска топлина-проводници, нема да биде жешка, по долго време работи, Мека топла светлина, ќе не боли очи.Одличен подарок за Божиќ, Денот на Таткото Денот на Мајката?роденден, рекламирање, промотивни, одмор, туристички атракции.Убаво декорација за спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан, канцеларија, свадба, партии и атмосфера ресторан, ресторан, студија, дневна соба, бар, продавници, итн.како декоративни светилки.Лесен за Употреба 16 промена на Бојата - да се добие точната боја сакате, од снимање на smart допир вклучете еден по еден.Допир копче-Притиснете едно време, една боја светлината нагоре, притиснете го повторно, друга боја светне.Автоматски боја менување режим, Притиснете го допрете копчето за да минатата боја, потоа притиснете го повторно, авто боја се менува режимот на работа.Како да се затвори - Долго допир smart sensor switch за да го ИСКЛУЧИТЕ.