eTTgear Дебели Чистење-Сунѓер, Додатоци во ученичкиот Дом/Хотел/Куќа/Лабораториски/Печење Место/Стадион/Чистење/Home/Ресторан, 100x70x25(MM), Кафеава, 6 Парчиња Кујна Сунѓери з
  • Ново

eTTgear Дебели Чистење-Сунѓер, Додатоци во ученичкиот Дом/Хотел/Куќа/Лабораториски/Печење Место/Стадион/Чистење/Home/Ресторан,

DEN 196.08

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој производ е удобно да се чувствуваат, која ги штити вашите раце и без повреда.Овој производ е подолг рок услуга живот се должи на добро затегнувачка еластичност.Меморија сунѓерот не е лесно да се деформира за висока цврстина.Лесно да се чисти за својата богата со пенење.Тоа е безопасно да се статии, па може да се користи за чистење на кршливи предмети.Применливи Прилики : Дом/Хотел/Куќа/Лабораториски/Печење Место/Стадион/Чистење/Home/Ресторан/Кујна Боја : Кафена Материјали : Emery Облик : Cuboid Форма Вкупно Нето Тежина : 108(G) Должина : 100(MM) Ширина : 70(MM) Висина/Дебелина : 25(MM) Пакет се Вклучени : 6 парчиња Кујна Чистење Сунѓери Карактеристики : Овој производ е удобно да се чувствуваат, која ги штити вашите раце и без повреда.Овој производ е подолг рок услуга живот се должи на добро затегнувачка еластичност.Меморија сунѓерот не е лесно да се деформира за висока цврстина.Лесно да се чисти за својата богата со пенење.Тоа е безопасно да се статии, па може да се користи за чистење на кршливи предмети.Овој производ силно ги отстранува тврдоглави дамки за супер деконтаминација.Тоа е нежна и мека за мек сунѓер слој.Тоа може да се апсорбира брзо се должи на силната апсорпција на вода капацитет.Напомени : Избегнувајте чување на голема температура на животната средина.Чувајте го производот подалеку од деца и да се пази на исхрана случајно.Повеќе хигиенски за диференцирани употреба.Тоа треба да се сушат по користи,, кој им помага да ја прошири својата услуга време.Овој производ не е погодна за статии со парична казна чиста површина.