TC74HC174AFNTR - Логика 16-Игли СОЛ 74HC174 (100 Парче Многу)
  • Ново

TC74HC174AFNTR - Логика 16-Игли СОЛ 74HC174 (100 Парче Многу)

DEN 268.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Мал Преглед Пакет.Логиката РК IC. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.Перформанси помеѓу 74 S И 74 F.