RAIKEDR Туш Сапун Јадење, Туш Сапун Држачот за Ѕид Монтирани Сапун Јадење, Сапун Saver Сапун Носителот Сапун Фах Бар Сапун, Држач за Бања Туш & Кујна Додатоци (Бели + Chrome, 4.49
  • Ново

RAIKEDR Туш Сапун Јадење, Туш Сапун Држачот за Ѕид Монтирани Сапун Јадење, Сапун Saver Сапун Носителот Сапун

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ОТПОРЕН на КОРОЗИЈА САПУН ЈАДЕЊЕ : 'Рѓа Доказ и отпорен на корозија изградба спречи rusting.Сапун Кошница е направен од Пластика(ABS+GPPS) Бела + Chrome.БЕЗ АЛАТКИ, БЕЗ ДУПЧЕЊЕ, БЕЗ ЗАВРТКИ, НЕМА ДУПКИ : НЕМА Алатки и Спаси Вашиот Ѕид.Можете да инсталирате заврши во рок од 10 секунди.Сапун јадење држачот за непречено и без конкавна конвексни мазна површина како што се стакло, огледала, порцелански плочки, нерѓосувачки челик, акрилик, итн.Не се препорачува за употреба со текстура или porous површини, Боја, Дрво, Позадина, Селски, травертин плочки, итн.Елегантен Лак Дизајниран-Елегантен Лак на вода брзо да се остане сув сапун.Јадење е отстранлив за полесно чистење и сигурно се вклопува во место за да спречите случајно капки Соодветен, за туш соба, бањата или kitc.Туш сапун сад е совршен за задржување на сунѓер или бар сапун, исто Така, работи одлично за задржување на накит.туш е совршен прилог на вашата бања оркестарот.Штета Слободни : Лепило нудат силна лепливоста, само тргни исклучување на поклопецот, без оштетување на ѕидот и лесно да се инсталира.Големо вшмукување чаша сапун јадење може да сноси Max.Оптоварување<2 КГ /4.4. Она што Ќе Добиете за : 1 x Сапун Јадење Носителот и пријателски услуги на клиентите.Ние сакаме да се осигура дека вие сте целосно задоволни!.Се качи на Сапун Јадење.Кога лепење, ве молиме да се притисне надвор на воздух за налепница и да се чува далеку од јазот на керамички плочки Бидете сигурни дека ѕид е сув, мазна, чиста и без голем пад.[Не за груба плочки] (ве Молиме да чека 24 часа пред да го поставите нешто на полица) Сапун јадење носителот, без да го оштети вашиот ѕид, водоотпорен, rustproof и издржливи.Стилски, елегантни и мали дизајн, не земајќи многу простор во вашата бања, но правејќи вашата соба убави и подобрување на квалитет на живот.ГОЛЕМИНА : Лепило : x 2.7 2.7 инчи (x 6.5 6.5 см) Сапун Јадење Носителот : 4.49 x 4.33 x 1.37 инчи (11.4 x 11 x 3.4 cm) Што е во кутија : 1 x Сапун Јадење Носителот 1 x Инструкции answer : ___________________________ Note : САМО стап лепило на мазни тврди површини.Ве молиме НЕ ГО држи лепило на насликаните ѕидови или позадини како тоа ќе ги исклучите вашиот бои или тапети.Ако постои било каков проблем со производот кога примате објектот, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да се справи со тоа и да се обезбеди 100% задоволителна услуга.