Shineweb Автомобил Налепници Волонтер Пожарникар Винил Налепница Автомобил Возило Тело Прозорец Рефлексивни Decals Налепница Оркестарот за Автомобил Камион Ѕид - Жолта
  • Ново

Shineweb Автомобил Налепници Волонтер Пожарникар Винил Налепница Автомобил Возило Тело Прозорец Рефлексивни

DEN 41.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Практична настава : Волонтер пожарникар писма дизајн автомобил налепница, направи на вашиот автомобил повеќе посебни.Материјал : овој автомобил налепница е направен од ПЕТ материјал, кој е водоотпорен, мазна и издржливи.Лесно да се залепи и да ги отстраните : задниот дел на овој автомобил налепница има лепило, само лупам и паста, лесно да се отстрани, ќе не боли автомобил боја.Мулти повод за употреба : може да се користи за страна на прозорецот, заден шофершајбната, од страна на, предниот или задниот дел на автомобилот и во други делови на декорација автомобил.Практичен подарок : едноставен и модерен автомобил налепници се најдобрите подароци за семејството и пријателите на родендени, забави или други прослави.Спецификации : Волонтер пожарникар писма дизајн автомобил налепница, направи на вашиот автомобил повеќе посебни.Водоотпорен и анти-сонце, декорирање на вашиот автомобил за долгорочно.Висок stickiness, лесно да се држи и да се отстрани.Тип : Автомобил Налепница Материјал : ПЕТ Карактеристики : Писма Дизајн, Рефлексивни, водоотпорен, Автомобил Оркестарот Големина : 19.81 cm x 15.23 cm/7.80" x 5.60" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Налепница.