Сапун Јадење, 2 Пакет Бамбус Само-Одвод Сапун Кутија, Сапун Јадења Држачот за Туш, Купатило, Кујна, Бања, Бар Потоне (Бела и Црна)
  • Ново

Сапун Јадење, 2 Пакет Бамбус Само-Одвод Сапун Кутија, Сапун Јадења Држачот за Туш, Купатило, Кујна, Бања, Бар

DEN 239.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПРИРОДЕН МАТЕРИЈАЛ - Сапун држачот е изработен од 100% природни бамбус, бамбус влакна и пченка скроб.заштита на животната средина и безбедноста, многу погодна за туширање, кади, RVs, washstands, кујни, перење соби итн.СОФИСТИЦИРАН ДИЗАЈН - Уморни од кашеста сапун и тоа е се што седеше во водата премногу долго?Отстранлив сапун кутија дизајн, Отворете бамбус решетка за да се исцеди водата побрзо, 0.41 инчи висок потоне да се обезбеди одделување на суво и влажно.Дајте му на вашиот сапун подолг животен век и помогне да се одржи својата форма со овој бамбус одвод сапун јадење!.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Тоа може да биде укината со прсти за да се отстрани послужавник, или туш сапун послужавник може да се претвори во текот при чистење.чистење на сапун сад во секој неколку дена и чувајте го сув да биде се повеќе издржливи.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ Пакет вклучува : 2 × Сапун Јадење, Можете да ги користите во бања и кујна, тој е многу добар избор за вашето семејство.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА - Ние сме посветени на обезбедување на потрошувачите со апсолутно најдобра цена и вредност на нашето целата линија на сапун јадења за бања.Откако постои квалитет проблем, испратете ни e-mail и ние ќе го реши проблемот за вас во рок од 24 часа.бања.туш.кади.washstands.кујни.RVs.перење соби.Секој дел од нашето Бамбус Сапун Сад е направен со бамбус прав, скроб и talc кои се сите природни материјали, кои ви даваат долготрајни и супер безбедно сапун јадење.bathroomshowerbathtubswashstandskitchensrvslaundry соби.