NCONCO 360-степен Ротација Виси Кука за Складирање Ги Користите за Облека Торба Шапка Шамија
  • Ново

NCONCO 360-степен Ротација Виси Кука за Складирање Ги Користите за Облека Торба Шапка Шамија

DEN 2301.60

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% нов и висок квалитет.Лесен и издржлив, лесен да се стави во вашата гардероба. 360 степени ротација дизајн за удобен одберам.Спецификации.Материјал : ABSColor : Бела/Сива/Розова(Изборен)Максимален Капацитет : 20kg Hook Ширина : 4cm Size : 15.5*9.5 cm Notes : ве Молиме овозможи 0.5 cm~2cm разликата се должи на рачно мерење .Објектот боја може да биде малку поинаков од слики што се должи на условите на осветлување и поставки на екранот.Пакет Се Вклучени : 1* Виси Кука.