студентите Мултипликатор Ранец?Едноставен и трендовски кампус, студентски ранец (А)
  • Ново

студентите Мултипликатор Ранец?Едноставен и трендовски кампус, студентски ранец (А)

DEN 672.00

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Текстура : Платно; Боја : Brand New; Рамо, Рака Стил : Двоен Корен;.Таписерии изработка определување на квалитетот, дизајнерот дизајни со страст, и занаетчии имаат многу години на искуство во ранец производство.Хуманизирано стратификација, уреден, класифицирани складирање, разумни внатрешната структура, за да се задоволат вашите потреби за чанти!.Голем капацитет во внатрешноста може да се одржи секојдневните предмети, како што се падовите и долго паричници.Надворешните мулти-џеб дизајн има јасна шема и лесен пристап.опис на производот : Оваа торба е направен од високо-квалитет ткаенини, исклучителна материјали и исклучителна изработка.Преку казна сечење процес, леснотија на ткаенина се трансформира во темперамент на еден елегантен автомобил и му дава богат конотација.Потсетување : Поради прилагодувања на светлото и на камерата за време на снимањето, може да има мали разлики меѓу боја на сликата и вистинскиот производ.Бојата е предмет на вистинскиот производ.