Четка за заби Замена Лесно да се Чисти USB Полнење Електрична Четка за заби Главата Четка за заби Главата 4Pcs Водоотпорен Оценка Висок Квалитет на Четка за Заби Глава?
  • Ново

Четка за заби Замена Лесно да се Чисти USB Полнење Електрична Четка за заби Главата Четка за заби Главата 4Pcs

DEN 410.16

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тоа е супер меки тркалезна четка косата, грижа за чувствителни заби, погоден за деца дете употреба.Направени од високо квалитетен материјал, кој е безбеден за употреба, траен и еколошки.На уникатен дизајн на четка косата може да се јасно и длабоко чистење на место помеѓу забите и под непцето.Иновативни целосна заврши тип четка главата, лесен за чистење на слепи област, повеќе лесен за употреба.IPX7 водоотпорен оценка, по миење на забите, можете да ја исплакнете директно под вода допрете.Функција : 1. Иновативни целосна заврши тип четка главата, лесен за чистење на слепи област, повеќе лесен за употреба.2. На уникатен дизајн на четка косата може да се јасно и длабоко чистење на место помеѓу забите и под непцето.3. Тоа е супер меки тркалезна четка косата, грижа за чувствителни заби, погоден за деца дете употреба.4. Направени од високо квалитетен материјал, кој е безбеден за употреба, траен и еколошки.5. IPX7 водоотпорен оценка, по миење на забите, можете да ја исплакнете директно под вода допрете.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Четка за заби Head Material : ABS+PPColor : Како што е прикажано во picture Weight : Прибл.25g/0.9 oz Age Група : Children Type : Звук Waves Waterproof : IPX7 Dental Совет : Промена на четка за заби главата на секои три месеци.Пакет Листата : 4 x Четка за заби Head Note : Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Toothbrush Head
Material:
ABS+PP
Color:
As shown in the picture
Weight:
Approx.25g/0.9oz
Age Group:
Children
Type:
Sound Waves
Waterproof:
IPX7
Dental Advice:
Change the toothbrush head every three months.
Package List:
4 x Toothbrush Head :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :