Uptell 3-Начин Воздушниот Компресор Замена На Делови Машки Навој Проверете Вентил
  • Ново

Uptell 3-Начин Воздушниот Компресор Замена На Делови Машки Навој Проверете Вентил

DEN 215.52

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производ : Воздушниот Компресор Проверете Вентил; Боја : Злато На Ѕвонење.Машки Навој Дијаметар : 9.6 mm/1/8 BSP,16.3 mm/3/8 BSP,20.6 mm/1/2 BSP; Хексадецимален Главата Големина : 21mm / 0.8".Вкупна Големина : 4.2 x 3.7 x 3.6 cm/1.65" x 1.46" x 1.42" (L*W*T); Материјал : Метал.Тежина : 57g.Пакет Содржина : 1 x Воздушниот Компресор Проверете Вентил.