Bstinay 60 Агол Дијамант CNC Рутер Малку Гранит Камен Гравирање 6mm месо тело Кол
  • Ново

Bstinay 60 Агол Дијамант CNC Рутер Малку Гранит Камен Гравирање 6mm месо тело Кол

DEN 177.84

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Се користи на CNC гравирање машина, работејќи во високо ротирачка брзина.Крупен чакал дијамант,најдобри на мермер,песочник и други безалкохолни камен олеснување.Вкупна Должина : 4cm, месо тело со Дијаметар : 0.6 см,Совет Ширина : 1cm.Коси Агол : 60 Степени. "Спецификации : Материјал : Дијамант Боја : Злато Големина : 4.0x0.6cm/1.57x0.24inch(Lx Shank Кол) Коси Агол : 60 Степени Тежина : 12 g Безбедносни инструкции : 1. Жилети трајно затворени во една кертриџ или домување со помалку од 2mm на сечилото изложени. 2. На перки производот не се користи за луѓе под 18 години. 3. Објектот е само за индустриски гравирање, не се опасни член Пакет се вклучуваат : 1 x Гравирање Битови".