Силиконски Материјал Брзо Полнење Види Полначот Стојат Smart Watch Додатоци
  • Ново

Силиконски Материјал Брзо Полнење Види Полначот Стојат Smart Watch Додатоци

DEN 138.48

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Интелигентни признавање на странски објекти : кога метал е откриен, моќта автоматски ќе се отсечени за да се избегнат потенцијални опасности.Магнетни позиционирање : automatic адсорпција на вграден магнетен адсорпција модул, кој може да биде директно фиксиран на тоа, стабилна и не е лесно да падне.Брзо полнење : брзо полнење тајно оружје независни големи калем, побрзо моќ пренос ефикасност.Лесен и компактен, не треба да се намали за една millimeter, сите се за извршување на полесни.Направени од издржлив, не-scch силиконски материјал, тоа може да вашиот види од scches. 1.Интелигентни признавање на странски објекти : кога метал е откриен, моќта автоматски ќе се отсечени за да се избегнат потенцијални опасности.2.Магнетни позиционирање : automatic адсорпција на вграден магнетен адсорпција модул, кој може да биде директно фиксиран на тоа, стабилна и не е лесно да падне.3.Брзо полнење : брзо полнење тајно оружје независни големи калем, побрзо моќ пренос ефикасност.4.Лесен и компактен, не треба да се намали за една millimeter, сите се за извршување на полесни.5.Направени од издржлив, не-scch силиконски материјал, тоа може да вашиот види од scches.Опис : Овој производ е полнач база, направени од издржлив, не-scch силиконски материјал, светлина и мали, брзо полнење.Спецификации : Боја : black Material : PC + ABSCable должина : 100cm Suitable : За Галакси watch 3(41mm СМ-R850)За Галакси Watch 3(45mm СМ-R840)За Галакси Види Активни 1(40m СМ-R500)За Галакси Види Активен 2(40mm СМ-R830)За Галакси Види Активен 2(44mm СМ-R820)За Галакси watch 3 R8450 Package се Вклучени : 1 x Полначот base Notes : 1.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2.Набљудувачите не се calibed истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.