GN 609.5 Серија не ' Рѓосувачки Челик Метрички Големина Spacer Bushings за Индексирање Plungers, 10мм Понесе Дијаметар, 12mm Објект Дијаметар, 10мм Објект Должина
  • Ново

GN 609.5 Серија не ' Рѓосувачки Челик Метрички Големина Spacer Bushings за Индексирање Plungers, 10мм Понесе

DEN 182.64

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Нерѓосувачки челик, Европскиот Стандард Број 1.4305 (American Standard 303) черупка.GN 609.5 spacer bushings компензира за тело тема должини на индексирање plungers за да се овозможи монтажа преку ѕидовите на различни дебелини.Bushings се погодни за употреба со овие индексирање plungers : GN 607, GN 607.1, GN 617, GN 617.1, GN 717, GN 817, и GN 822.