Greatsport Лесни Duffel Торба
  • Ново

Greatsport Лесни Duffel Торба

DEN 1274.40

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензија : L25"x W11"x H11" (77009).Издржлив Материјал : Висока Густина Полиестер Со Квалитетот на ПВЦ подлога, Отпорен на Вода.Издржливи Квалитет Zippered Затворање На Врвот И Две Zippered Крајот Џебови.Издржливи Прилагодливи Рамо, Рака.Издржливи Тешки Антички Месинг Позлатен Метални Токи.Боја : Црна.Greatsport Трајни Отпорен на Вода Светлина Duffle Торба Материјал : Висока Густина Полиестер Со Квалитетот на ПВЦ подлога, Отпорен на Вода.