[2+3 Pack] UniqueMe Компатибилен со iPhone 13 Про 6.1 инчи за Приватност Екран Заштитник Калено Стакло и Леќи на Камерата Заштитник [Лесна Инсталација Рамка] HD Јасна [Анти-Нула]
  • Ново

[2+3 Pack] UniqueMe Компатибилен со iPhone 13 Про 6.1 инчи за Приватност Екран Заштитник Калено Стакло и Леќи

DEN 119.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Совршена комбинација】 : Компатибилен со i Phone 13 Про 6.1 инчи, 2 Пакет за Приватност екран заштитник калено стакло + 3 Пакет на камерата леќи на Камерата заштитник + 1 Pack Инсталација Алатка.На екранот заштитник се направени од високо квалитетна стакло материјали. 【HD Јасно】 : Тоа е специјално дизајнирана за i Phone 13 Про 6.1 инчи, тоа може целосно да ги покрие екранот на телефонот ,на камерата леќи на камерата и да го вратите телефонот во неговата оригинална екранот квалитет. 【Се вклопуваат добро】 : новата подобрена верзија на објективот филм, дизајнот на точната дупка позиција е многу во согласност со мобилен телефон камера, новата верзија на ноќта снимање круг подобрува замаглување на камерата и проблемот дека филмот е лесно да падне. 【Личен Простор Надградба】 Само со кои се соочува телефон директно може да го видите на екранот содржини, заштита на приватноста поефикасно. 【Unique Me е Услуга】Нашата продавница обезбедува совршена услуга по продажбата за сите купувачи и брз одговор во рок од 24 часа.