Comimark 1Pcs Професионални 1/2 Вози вртежен момент Агол Мерач Автомобил Авто Гаража Алатка Поставите Прилагодливи
  • Ново

Comimark 1Pcs Професионални 1/2 Вози вртежен момент Агол Мерач Автомобил Авто Гаража Алатка Поставите Прилагодливи

DEN 119.28

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1/2" Д-Р Алатки И Доаѓа Со Лесен За Читање Dial Калибрирани Во Степени,1/2" Инчен Вози Вртежен Момент Агол Колосек,1/2" Машки И Женски Плоштадот Диск.Арм има две должини за дополнителна флексибилност во поставеност против компоненти.Лесно демонтажа за чистење - само unclip на задржување прстен.Лесно Се Читаат На Глас. 360 степени скала е означен на 2 степен на зумот & интервали од 10 степен и 30 степен.Прилагодливи рака држи агол скала неподвижна.Држење Прачка За Да Бидете Сигурни Дека Мерач Е Во Позиција За Време На Употреба.Пакет се Вклучени : 1 Pcs Професионални 1/2" Вози вртежен момент Агол Мерач Автомобил Авто Гаража Алатка Поставите Прилагодливи(Ако бројот на производи добиени се неточни, ве молиме контактирајте со нас .ние ќе рефундирање или да ви даде замена).Ние високо го цениме сите клиенти мислења за подобрување на продажба, исто така, ако нешто ви се незадоволни, ве молиме контактирајте со нас за веројатно најдобро решение.