X-DREE 32-милиметри Долга 1mm Совет Дијаметар Електрични ХСС Центар Вежба Малку 5 Компјутери(32 mm largo de Diámetro де ла punta de 1 mm Eléctrico Broca centro de ХСС 5 piezas
  • Ново

X-DREE 32-милиметри Долга 1mm Совет Дијаметар Електрични ХСС Центар Вежба Малку 5 Компјутери(32 mm largo de

DEN 832.80

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име на производ : Центар Вежба Малку;Совет Дијаметар : 1mm/ 0.039".Вратило Дијаметар : 4mm/ 0.157";Вкупна Должина : 32-милиметри/ 1.26".Материјал : ХСС;Боја : Сребро на Ѕвонење.Тежина : 20g(Peso : 20g.Пакет Содржина : 5 x Центар Вежба Малку(Contenido del paquete : 5 x broca на централна. 32-милиметри Долга 1mm Совет Дијаметар Електрични ХСС Центар Вежба Малку 5 Pcs Center и забележување на т.н " вежби традиционално се користи за да се направи конусна дупка за струг центар, со цел да се направи почетна точка за квалитетот пресврт вежба, со цел да се спречи пресврт вежба од одење.Се користи за производство на центар има во компоненти или работа парчиња со потребна машинска помеѓу центри.0 Description во Spanish32 mm largo de Diámetro де ла punta de 1 mm Eléctrico Broca centro de ХСС 5 piezas Nombre del producto : Broca централна; Diámetro де ла punta : 1 mm / 0.039' 'Diámetro del eje : 4 mm / 0.157' '; Longitud вкупно : 32 mm / 1.26' 'Материјал : ХСС; Боја : Tono plateado Peso : 20g Contenido del paquete : 5 x broca на централна.