Lenergy Салон Копчиња за Деца Зелена Зајакот се Повлече Справи со Дете Соба и Голема&Забава Оркестарот Фиока Копчиња за Шкафот/Кабинетот/Гардероба/Фиока 4 Парчиња 1.18x0.8
  • Ново

Lenergy Салон Копчиња за Деца Зелена Зајакот се Повлече Справи со Дете Соба и Голема&Забава Оркестарот Фиока

DEN 287.76

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ново развиен рачки од Haminaya, на база на пластика, кристално стакло површина, и не ' рѓосувачки челик завртки се многу издржливи.копчиња за кабинети, фиоки, dressers, плакар,гардероби, кутија,отпадоци,итн.Дршката на пластика е мазна и тоа никогаш не ќе се скрши вашата облека,Многу силни и издржливи.На копчиња се солиден и лесно да се инсталира, само се стегне завртки.Употребата на метални дихтунзи може да се направи на инсталацијата поцврста.Ако поради некоја причина легура knob не ве задоволи 100% , ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат веднаш.Бисер-како копчиња има повеќе рефлексивни површини и 3 D визуелни ефекти.Тоа е совршен дом-декорирани фиока knob за вашиот стилски дома décor, обезбедување на завршувањето на допир да вашиот декор.Материјал : Пластични Кристално стакло / Нерѓосувачки челик.Димензии : 3x2.1x2 cm(завртка должина 28mm, ширина 8мм).Карактеристики : - Се справи изработени од пластика е многу мазна, тоа не е евтина на сите, многу издржливи.-Оваа фиока копчиња не е само погодна за кабинети, фиоки, dressers, гардероби, bookcases, ноќни маси, бања кабинети, кутии, кутии, итн.Тоа исто така може да се користи како деликатни и компактен декорација што можете да ги користите за декорација на вашиот ѕид. -Печатење на разни модели и бои е многу модерен и совршен за домашна декорација.-На шрафовите се изработени од нерѓосувачки челик и се многу издржливи. - Само треба да се стегне на завртки при инсталирањето, нема потреба да имате дополнителна акција.По-Продажбата на Гаранција : Ако поради некоја причина, алуминиумски knob не може да се направи сте 100% задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го замени или враќање веднаш.