KOMI Екран Заштитник Случај Компатибилен со Fitbit Обратно 2, Мека TPU Позлатен Целосна Покриеност Заштитник Случај Браник Рамка Додатоци за Обратно специјално Издание Sm
  • Ново

KOMI Екран Заштитник Случај Компатибилен со Fitbit Обратно 2, Мека TPU Позлатен Целосна Покриеност Заштитник

DEN 141.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ✅Компатибилност : Совршен додаток случај со екран заштитник компатибилен со 2019 Fitbit Обратно 2 само.Не Обратно, Обратно Лајт Издание и Обратно Посебно Издание. ✅Материјал : KOMI обратно 2 случај маска направена од TPU кожата-пријателски материјал и тоа е заштитена од сите страни.Точната дупка cutouts направи за лесен пристап до сите копчиња.Не падне кога работат надвор или двор работа. ✅Целосно Покриени Екран Заштитник : Овој предмет ги покрива целиот фронт и криви агли на гледање, нудејќи сите околу заштита за вашиот види, од гребнатини, да се загрози, судир или други потенцијални штети на сите околу. ✅Лесно да се Инсталира и да ги Тргнеме : Лесно да се Инсталира и да ги Тргнеме.Вие не треба да ги отстраните вашите види бенд кога инсталирање на случај.Што треба да се ПРЕЗЕМАТ НАДВОР ОД ЕКРАНОТ за ПОКРИЕ СЛУЧАЈ КОГА го ПОЛНИТЕ ВАШИОТ ОБРАТНО ВИДИ. ✅KOMI УСЛУГА : ви нудиме твоите најдобри По-продажбата гарантира! Се надевам дека нашите корисници секогаш може да има прекрасно искуство при шопинг во нашата продавница.ако имате било какви проблеми или прашања,ве молиме да ни даде можност да ви помогне да го реши проблемот.Ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа.Карактеристики на производот : Овие обратно случаи се компатибилни со Fitbit Обратно 2 Овој случај е направен од TPU, отпорно на гребење и издржливи.Прецизни cutouts овозможува лесен пристап до сите порти, копчиња се Обезбеди лесен пристап до сите функции, без да се отстрани случај.Доаѓа со сите околу површината заштита, да обезбеди сите околу против гребење, да се загрози, судир или други потенцијални штети Различна боја избор го прави вашиот wristband променливи и модерен.Едноставен за инсталација и отстранување.Спецификација за производ : Тип : Случај Покрие Материјал : TPU Боја : Црна / бела / сино / портокал Пакетот Вклучува : 1 x Види Заштитна Маска.

Type:
Case Cover
Material:
TPU
Color:
Black / white / blue / orange
Package Includes:
1 x Watch Protective Cover :