На Hillman Група 58192 8-32 x 1/2-Инчен Прислушувани Најлон Spacer, 15-Пакет
  • Ново

На Hillman Група 58192 8-32 x 1/2-Инчен Прислушувани Најлон Spacer, 15-Пакет

DEN 189.12

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 2.4".Пакет Ширина : 1.7".Пакет Висина : 1.6".Опис на производот најлонска Spacer е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Тешко, еластични најлон изолација, работат добро во електрични и електронски изолација апликации и често се користат како bushings, лежишта, ролки или глајд модели.Drilled, не-навој изолација се направени од отпорен на корозија Најлон.Од Производителот најлонска Spacer е fastener што се користи за да се создаде простор помеѓу два објекти, често правилно позиција нив.Тешко, еластични најлон изолација, работат добро во електрични и електронски изолација апликации, и често се користат како bushings, лежишта, ролки или глајд модели.Drilled, не-навој изолација се направени од отпорен на корозија Најлон.