EryaxuAU Добиточна Храна Зема за Деца, 30PCS Симпатична Дете Храна Поставен, Симпатична Бенто Зема за Деца, Смешни Детска Храна Зема за Бенто Кутија чепкалки за заби, Обно?
  • Ново

EryaxuAU Добиточна Храна Зема за Деца, 30PCS Симпатична Дете Храна Поставен, Симпатична Бенто Зема за Деца,

DEN 55.68

Износ
Залиха

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Симпатична животните форми, сакан од децата–Жирафа, слон, куче, мечка, мачка, лав, мајмун, зајакот, панда, жаба, свиња.Совршен за на училиште закуски и спакувани ручеци.Нашите бенто храна зема го прави лесен за вашиот picky јадачи да се обиде нови зеленчук, овошје и друга храна.Животното зема за бенто кутија направи оброк време се повеќе интересни и многу различни за да изберете од.Нашата забава храна зема за деца бенто се направени од високо квалитетна храна одделение материјал, BPA free, не-токсични.Во исто време малите деца треба да бидат придружувани од родител да се користи ручек кутија зема.Нашите обновливи храна зема за децата се супер издржлив, симпатична и лесно да се користи.Само стави ги во чаша со вода по секоја употреба и се тресат за брзо чистење.Нашите животински зема за деца се совршени за овошје, колачи, десерти, закуски, лесен за користење, лесен здравје.Тоа е добар начин да ги поттикнете вашите деца да уживаат во храната.Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас.